Kompletní rekonstrukce malého bytu, při zachování původní dispozice bytu, která majitelce vyhovovala. Do původní bytové dispozice byla instalovány nové rozvody elektra, vody, odpadů, nové podlahy, stropy, dveře, kompletně nová koupelna, toaleta, kuchyň i část nového nábytku a vestavných skříní na míru.


Kompletní rekonstrukce panelového bytu u komika Karla Hynka, o které vyšel článek v magazínu Sedmička. Bourání umakartového jádra, výstavba zděného, napojení vody a odpadů, elektroinstalace, pokládka podlah, kompletní rekonstrukce kuchyně, dětského pokoje a obývacího pokoje, včetně výroby nábytku na míru. Pan Karel Hynek pro časopis Sedmička řekl: „Měli jsme obrovské štěstí, protože manželčina kamarádka nám dohodila svého hodinového manžela, což je pan Michal Březina, a ten se ukázal jako neuvěřitelně zručný a nadaný řemeslník. On umí opravdu všechno – od podlahy přes práci se dřevem, instalace, štuky, omítky, výrobu nábytku, lepení dlaždic, zkrátka všechno, co je v takové rekonstrukci potřeba umět.


Ukázka z kompletní rekonstrukce panelového bytu v původním stavu na moderní komfortní bydlení. Bohužel mám je pár fotek, majitel se potřeboval stěhovat z nájemního bytu do nového v krátkém termínu, takže nebyl čas ani na focení. Vše se stihlo přesně dle harmonogramu a majitel se mohl k datu ukončení nájemní smlouvy přestěhovat do vlastního. V rámci rekonstrukce bytu bylo vybouráno jádro a vytrhány podlahy, seškrabány a vyhlazeny zdi, provedeny kompletně nové rozvody odpadů, vody i elektřiny, vytvořeny sádrokartonové podhledy včetně osvětlení, vyzděno nové jádro, instalována sanitární technika a provedeny obklady, položeny nové podlahy, vyměněny dveře, nakonec byla instalována nová jednoduchá sektorová kuchyň.


Jednoduchá přestavba garsonky v panelovém domě. Vybourání starého jádra, stržení původních podlah, vytrhání původních rozvodů vody, odpadů a elektřiny. Natažení nových rozvodů, stavba nové koupelny a toalety, pokládka nových podlah, natření futer dveří a radiátorů, výměna dveří, položení nových podlah, příprava pro kuchyňskou linku.


Ukázka z kompletní rekonstrukce bytu ve staré zástavbě, včetně napojení na plynovou karmu. Netradiční koupelna, výmalba i kuchyňská linka. Náročná byla hlavně skládaná, navíc zkosená dlažba v koupelně (malá černá, velká bílá poskládány tak, aby rozích byla malá černá). Na fotkách to není moc vidět, ale při vstupu do koupelny kontrast bílé a černé vytváří úžasný optický efekt. Kompletní rekonstrukce kuchyně včetně montáže kuchyňské linky a kuchyňských spotřebičů.