Kompletní rekonstrukce panelového bytu u komika Karla Hynka, o které vyšel článek v magazínu Sedmička. Bourání umakartového jádra, výstavba zděného, napojení vody a odpadů, elektroinstalace, pokládka podlah, kompletní rekonstrukce kuchyně, dětského pokoje a obývacího pokoje, včetně výroby nábytku na míru. Pan Karel Hynek pro časopis Sedmička řekl: „Měli jsme obrovské štěstí, protože manželčina kamarádka nám dohodila svého hodinového manžela, což je pan Michal Březina, a ten se ukázal jako neuvěřitelně zručný a nadaný řemeslník. On umí opravdu všechno – od podlahy přes práci se dřevem, instalace, štuky, omítky, výrobu nábytku, lepení dlaždic, zkrátka všechno, co je v takové rekonstrukci potřeba umět.


Ukázka z kompletní rekonstrukce panelového bytu v původním stavu na moderní komfortní bydlení. Bohužel mám je pár fotek, majitel se potřeboval stěhovat z nájemního bytu do nového v krátkém termínu, takže nebyl čas ani na focení. Vše se stihlo přesně dle harmonogramu a majitel se mohl k datu ukončení nájemní smlouvy přestěhovat do vlastního. V rámci rekonstrukce bytu bylo vybouráno jádro a vytrhány podlahy, seškrabány a vyhlazeny zdi, provedeny kompletně nové rozvody odpadů, vody i elektřiny, vytvořeny sádrokartonové podhledy včetně osvětlení, vyzděno nové jádro, instalována sanitární technika a provedeny obklady, položeny nové podlahy, vyměněny dveře, nakonec byla instalována nová jednoduchá sektorová kuchyň.


Jednoduchá přestavba garsonky v panelovém domě. Vybourání starého jádra, stržení původních podlah, vytrhání původních rozvodů vody, odpadů a elektřiny. Natažení nových rozvodů, stavba nové koupelny a toalety, pokládka nových podlah, natření futer dveří a radiátorů, výměna dveří, položení nových podlah, příprava pro kuchyňskou linku.


Ukázka z kompletní rekonstrukce bytu ve staré zástavbě, včetně napojení na plynovou karmu. Netradiční koupelna, výmalba i kuchyňská linka. Náročná byla hlavně skládaná, navíc zkosená dlažba v koupelně (malá černá, velká bílá poskládány tak, aby rozích byla malá černá). Na fotkách to není moc vidět, ale při vstupu do koupelny kontrast bílé a černé vytváří úžasný optický efekt. Kompletní rekonstrukce kuchyně včetně montáže kuchyňské linky a kuchyňských spotřebičů.